Biznes Akademia Warszawa 22.06.2019r.

W sobotę 22.06.2019r. odbyła się Biznes Akademia w Warszawie

Nasz zespół miał okazję uczestniczyć w wydarzeniu.
Specjalnie dla tych, którzy nie mieli tej okazji, przygotowaliśmy najważniejsze informacje.

PM-International to firma, dla której naprawdę warto pracować. Wspaniała jest idea, inicjatywa oraz to w jaki sposób dążymy do niej… pomagając ludziom. Drzwi są otwarte i czekają na każdego, kto chce zmienić swoje życie.
Wraz z fundacją World Vision oraz wsparciem Vicki Sorg pomogliśmy już wielu dzieciom w krajach najbardziej potrzebujących. To piękne – aż łza kręci się w oku, czyż nie? W związku z tą szczytną inicjatywą, w przyszłym roku planowana jest gala charytatywna.

 

 

Znajdujemy się w Top50 wśród najlepszych firm na świecie. Ciągle rośniemy w siłę i jesteśmy dumni z sukcesów, które tak napędzają do działania. To dzięki każdej osobie, która zdecyduje się na współpracę z PM-International.

Naprawdę mamy czym się pochwalić. Oprócz akcji charytatywnych, za które jesteśmy mega wdzięczni, mamy liczne grono sportowców, którzy korzystają z naszych suplementów.  Odnoszą oni wspaniałe wyniki w sporcie. Serdecznie gratulujemy wszystkim.

Warto także wspomnieć, że PM-International, to ciągłe pomysły oraz innowacyjne rozwiązania. Na rynku pojawiły się nowe produkty. Kolagen, który już zdobył ogromne grono wielbicieli oraz zestaw kosmetyków specjalnie dla młodzieży. Naprawdę warto próbować, warto pomagać. Bo dobro wraca! Produkty już nie długo pojawią się w sprzedaży. Bądźcie czujni i obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych.

Terminy najbliższych spotkań:
27.07 – Biznes Akademia
24.08 – Biznes Akademia
5.10 – Międzynarodowy Biznes Kongres

Do zobaczenia!
DSCPoznań Team