DOBRA BAZA -> DOBRY DZIEŃ

Każdy z Nas czuje się fantastycznie, gdy w ciągu dnia nie brakuje mu energii, kiedy ma dużo siły do działania! Nikt chyba nie lubi spadków formy, które przy dużym natężeniu i tempie życia często nas dopadają. Nie zawsze mamy czas na odpoczynek, bywają takie dni kiedy człowiek ma zaplanowany cały dzień i ogrom spraw na głowie.

Stop! Pozwólmy swojemu organizmowi się zresetować i nabrać sił. Mali i duzi, dorośli i dzieci każdy powinien na chwilę się zatrzymać i złapać oddech. Znajdźmy czas na chwilę relaksu, wyjdźmy na spacer, idźmy pobiegać, przygotujmy sobie zdrowy i zbilansowany dobrze posiłek.

Nasz pakiet podstawowej suplementacji miej zawsze ze sobą!

PowerCoctail to doskonały środek do umocnienia naszego układu immunologicznego. Kultury bakterii Reuteri świetnie wpłyną na regenerację i ochronę naszych jelit. Uzupełnijmy swój posiłek właśnie o PowerCoctail.

Kiedy czujemy spadek energii i potrzebujemy na maksa koncentracji sięgnijmy po Activize Oxyplus, który zwiększy naszą kreatywnoś, pobudzi do działania i usprawni metabolizm, a dodatkowo zaopatrzy nasz organizm w witaminę B i C.

Idealny napój „na dobranoc” to oczywiście nasz niezastąpiony Restorate! Przywraca on równowagę kwasowo-zasadową organizmu, usuwa toksyny, a także zapewnia zdrowy wygląd skóry, paznokci i włosów. Przede wszystkim Restorate pełni funkcję regeneracyjną po wysiłku i aktywności fizycznej oraz zapewnia spokojny sen.