FitLine w trosce o najmłodszych

Młode pokolenie do prawidłowego rozwoju potrzebuje pełnego i zbilansowanego zakresu składników odżywczych od najmłodszych lat. Niekiedy jest to jednak trudne zadanie dla zapracowanych rodziców.

Podstawową ideą FitLine jest ciągłe ulepszanie istniejących, wypróbowanych i przetestowanych produktów. To samo dotyczy FitLine PowerCocktail Junior. PowerCocktail Junior opiera się na wtórnych składnikach roślinnych, takich jak naturalne polifenole z wysokiej jakości ekstraktów z jagód, owoców, warzyw, ziół i przypraw. Suplement diety jest specjalną kombinacją witamin i minerałów, w tym wapnia, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowych kości.[1] Bardzo ważne: FitLine PowerCocktail Junior nie zawiera cukru, glutenu ani konserwantów!

Oczywiście smak odgrywa istotną rolę w procesie rozwoju, ponieważ tylko smaczny suplement będzie dłużej spożywany. FitLine PowerCocktail Junior rozpuszczony w wodzie ma wspaniały pomarańczowo- jabłkowy smak. FitLineOptimal-Set zapewnia pełne zaopatrzenie w składniki odżywcze  dla całej rodziny od rana do wieczora.

Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Ponadto warto wiedzieć, że idealne dla dzieci będą także inne suplementy FitLine takie jak Omega, która odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu pracy serca oraz mózgu, Jogurt, który idealnie nadaje się jako przekąska dostarczająca żywych kultur bakterii czy Zellschutz, który będzie wspierał układ odpornościowy.


[1] Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i prawidłowego rozwoju kości u dzieci.


ŹRÓDŁO: https://pm-international.com/blog/pl/nowosci/nowy-fitline-powercocktail-junior-odkryj-go/