MoreLove – cudowny olejek

Olejek z pestek moreli ma moc drogocennych składników, które  świetnie regenerują naszą skórę!

Nasz niepowtarzalny olejek ma szerokie zastosowania, gdyż można go używać wszechstronnie na całe ciało. Szybko wchłaniający się produkt z pestek moreli, bogaty w witaminy i Q10. Wartościowe olejki wygładzają i pielęgnują skórę, a także poprawiają jej lipostrukturę.  Q10 działa przeciwutleniająco, witamina A wspiera wzrost, funkcje i odbudowę skóry. Wartościowy, czysty olej roślinny i komponenty tłuszczowe intensywnie pielęgnują, wosk pszczeli nadaje kompleksową ochronę. Aby skóra była wyraźnie miękka i wygładzona.

W szczególności polecamy nasz olejek dla osób, które mają bardzo suchą, szorstką i uszkodzoną skórę. Olejek z pestek moreli zapewni intensywną pielęgnację i gładki wygląd.

Jako ochrona przed zimnem i intensywna pielęgnacja Olej z Pestek Moreli nadaje się do użycia z wszystkimi kremami na dzień i na noc oraz z balsamami systemów pielęgnacyjnych FitLine Skin.

Olejek z pestek moreli można także wykorzystać do masażu, ma bardzo delikatną i przyjemną konsystencję, dzięki czemu z łatwością się wchłania.