Piękne i mocne włosy – od dziś!

Piękne i lśniące włosy to marzenie wszystkich, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Rewolucyjna technologia naszego suplementu pozwala na wzmocnienie naszej struktury włosa, odbudowuje cebulki włosów, a co za tym idzie sprawia, że włosy stają się gęstsze.

Koniec z miejscową łysiną, czy zakolami kochani panowie! Stosując FitLine Hair+ pozbędziecie się wszelkich kompleksów, a Wasze życie nabierze tempa!

FitLine microSolve Hair + to unikalny kompleks odżywczy z 6 tradycyjnych ziołowych składników. Biotyna, jako głowny składnik, utrzymuje prawidłową kondycję włosów.

FitLine med microSolve Hair + to szybko wchłaniający się i nietłusty środek do stosowania bezpośrednio na skórę głowy. Bioaktywne sybstancje z dodatkiem kompleksu olejków microSolve powoduje aktywację skóry głowy oraz mieszków włosów, przez co przyspiesza wzrost włosa.

Ekskluzywny zestaw suplementów odżywczych iśrodków do stosowania miejscowego, dla osiągnięcia efektu grubszych, gęstszych i lśniących włosy dzięki wyjątkowej technologii MicroSolve® pozwoli Wam cieszyć się z Waszych włosów każdego dnia!