„PM we care” bije rekordy

PM-International i World Vision przywiązują dużą wagę do tworzenia zrównoważonej przyszłości. 

W czerwcu World Vision uznało PM za „Największego Sponsora Korporacyjnego na Świecie”. Sześć miesięcy później, podczas Świątecznej Gali ogłoszono, że aż 1300 dzieci otrzymało pomoc z tej niezwykłej inicjatywy.

Rekordowa darowizna w wysokości 648.000 Euro przyniesie w 2019 korzyść, aż 1800 dzieciom. Oznacza to że PM pomoże dodatkowo 500 podopiecznym.

Vicki Sorg ambasadorka World Vision jest zdeterminowana. Podczas ostatniego przemówienia wspomina: „Jest jeszcze wiele do zrobienia. Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie kolejnych zrównoważonych projektów na rzecz rozwoju edukacji, placówek medycznych i samowystarczalności.” Zapowiada się rok pełen działań. Już teraz rusza Area Development Projekt w Indiach. ADP to długoterminowy projekt trwający około 15 lat, który jest planowany i realizowany wraz z lokalną ludnością.

W zeszłym roku Vicki Sorg odwiedziła podopiecznych z Indonezji oraz Mongolii (kliknij w źródło i dowiedz się więcej)

Piękne jest to że każdy z nas kto kupuje produkty PM-International automatycznie wspiera to przedsięwzięcie.Zachęcamy także do zakupu koszulek „PM we care”, aby wspomóc oraz utożsamić się z tą akcją. To naprawdę wielki krok w lepszą przyszłość całego świata. Dziękujemy, że jesteście z nami!


ŹRÓDŁO: https://pm-international.com/blog/de/pm-we-care-de/unternehmens-philanthropie-bricht-alle-rekorde/