Poznań pełen energii!

Nam energii nigdy nie zabraknie! Activize zawsze mamy przy sobie. Nasz kultowy produkt chyba wszyscy znają, a ten kto jeszcze nie miał okazji go spróbować, to już najwyższa pora!

Activize Oxyplus zaopatruje organizm we wszystkie witaminy z grupy B i witaminę C. Przyczynia się do redukcji zmęczenia i znużenia, co myślę, że każdemu doskwiera w ciągu dnia. Activize daje nam poprostu dawkę konkretnej energii do działania! Jest świetnym zamiennikiem kawy, która wypłukuje organizm z potrzebnych minerałów, czy napojów energetycznych, które mają w sobie ogromną dawkę cukru i inne szkodliwe substancje.

Activize poprawia pamięć i koncentrację, zwiększa naszą kreatywność, a także usprawnia metabolizm energetyczny.

Activize Oxyplus możecie pić w trzech wariantach smakowych :

-Activize klasyczny o smaku czarnej pożeczki, może być także w wersji bez efektu „flash”

-AC-Tea Punch nasza edycja limitowana o smaku korzennych przypraw, który możemy pić również na ciepło. Activize Tea Punch jest o 25% większy od standardowej puszki, ale nie możemy go kupować w abonamencie. Jego pyszny smak, ma wielu swoich fanów

-Activize Oxyplus Lemongrass to kolejne pyszne wydanie naszego napoju o smaku trawy cytrynowej. Jego właściwości dodatkowo przydadzą się na zbliżający sezon letni, ponieważ nie będą nas kąsały komary i meszki!