Regularne odżywianie to podstawa

Nawet podczas codziennej rutyny warto pamiętać o regularnym odżywianiu.

Niekiedy nasz grafik jest bardzo napięty: 8h w pracy, nauka, rozwój swoich pasji. Gdzie w tym wszystkim czas na prawidłowe odżywianie?

Pamiętaj o śniadaniu – jest bardzo ważnym elementem dnia. Powinno Ci dostarczyć energii, aby móc aktywnie rozpocząć dzień. W twojej diecie nie powinno zabraknąć przede wszystkim warzyw i owoców, najlepiej świeżych i nieprzetworzonych.

My uwielbiamy smoothies lub koktajle z jogurtem, które dostarczają organizmowi moc witamin i energii na cały dzień. W natłoku zajęć warto przygotować sobie posiłki dzień wcześniej, spakować do lunch boxów i tym sposobem uniknąć „śmieciowego” jedzenia na mieście.

Dziś w naszym jadłospisie pojawił się koktajl z pomarańczy, bananów, jabłka z jogurtem FitLine Pro-B-4 i płatkami owsianymi.
Warto także zastąpić posiłek pełnowartościowym FitLine ProShape All-in-1 dostępnym w wielu wariantach smakowych.

Pamiętaj, lepiej jeść częściej, ale w mniejszych ilościach. Nie należy także zapominać o wodzie, która najlepiej nawodni nasz organizm. Słodycze warto zastąpić bakaliami lub orzechami, a kawę zamienić na kultowy produkt Activize, który polepszy Twoją koncentrację, zredukuje stres i „doda skrzydeł”!