Rolf Sorg poleca Nowy PowerCocktail

Na facebookowym profilu Rolfa Sorga także nie mogło zabraknąć posta o NAJNOWSZYM PRODUKCIE POWER COCKTAIL.

„NOWY!!! FitLine PowerCockatil  Kolorowa eksplozja najlepszych ekstraktów z wysokiej jakości jagód, owoców, warzyw, ziół i przypraw zapewnia wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć dzień we właściwy sposób!”
– Rolf Sorg

DSC Poznań również gorąco poleca NOWY POWER COCKTAIL. Serdecznie zapraszamy wszystkich do bezpośredniego punktu sprzedaży w Poznaniu oraz do sklepu ONLINE>>

Nowy PowerCocktail
KUP TERAZ>>

Ciesz się korzyściami z Power Cocktail teraz jeszcze bardziej! Co lepszego dla Ciebie? Liczne naturalne polifenole z najlepszych ekstraktów i koncentratów z jagód, warzyw, owoców, ziół i przypraw.

 

 

  • Najlepsze ekstrakty z wysokiej jakości jagód, owoców, warzyw, ziół i przypraw aby dostarczyć ci kompozycję polifenoli i witamin
  • Produkt 2-w-1 dostarcza energii i koncentracji których potrzebujesz, a jednocześnie przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania twojego systemu immunologicznego!
  • Zawiera rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik z owoców, warzyw i zbórz jak również żywe bakterie kwasu mlekowego (L. reuteri, L. acidophilus)
  • Unikalna kombinacja bioaktywnych mikroelementów, takich jak witaminy i pierwiastki śladowe oraz do 40 lepiej biodostępną kurkuminę.
  • Nasza ekskluzywna Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC®) wspomaga optymalne wchłanianie składników.