Wielkie Otwarcie w Korei Południowej

Rozpoczyna się kolejny rozdział historii sukcesu PM

Miesiąc temu: dokładnie, 25 stycznia odbyło się wielkie otwarcie PM-International w Korei. Niezależnie od tego, gdzie na świecie- imprezy PM-International są zawsze spektakularne. Jest to zawsze gwarancja sukcesu, szczególnie w połączeniu z magią nowego początku.  Obecnie najlepszym przykładem jest Korea Południowa.

Po wprowadzeniu na rynek w 2018 roku, sprzedaż wzrosła bardzo gwałtowanie z 0 do 3 milionów punktów w ciągu zaledwie 10 miesięcy. Tak błyskawiczny wzrost musi być oczywiście odpowiednio świętowany. Uroczystość otwarcia odbyła się w prestiżowej Grand Ballroom of the Grand Hilton w Seulu. 1800 gości, Team Partnerów i top liderów z całego świata przybyło tam, aby uczcić te niesamowite osiągnięcie. Dzięki sprzedaży produktów FitLine, wygenerowano obrót, w wysokości  1 mln w jeden dzień- dzięki temu ustanowiono nowy światowy rekord PM. Całkowity obrót sprzedaży wyniósł ponad 1,7 mln punktów.

Na scenie, założyciel i CEO PM Rolf Sorg stwierdził, że sukces PM-International dopiero się rozpoczyna: „To jest moment na który wszyscy czekaliśmy. Gratulacje! Wielkie Otwarcie oznacza oficjalnie „Dzień 1” dla Korei! Chciałbym wam wszystkim podziękować za niesłychanie ogromny wysiłek, który nie ma sobie równych uwzględniając całą historię PM-International.”


ŹRÓDŁO: https://pm-international.com/blog/pl/nowosci/wielkie-otwarcie-w-korei-poludniowej/