Nasze suplementy dostarczają Twojemu organizmowi substancje odżywcze dokładnie wtedy, kiedy organizm ich potrzebuje. 

ACTIVIZE OXYPLUS

Rewelacyjny produkt, bez którego nasi klienci nie wyobrażają sobie dnia. Idealnie zastępuje kawę, ponieważ nie tylko nie wypłukuje witamin ale także je uzupełnia. Produkt jest bez laktozy oraz wolny od glutenu. Dostępny w smaku czarnej porzeczki oraz smakach sezonowych (letnim – smak trawy cytrynowej oraz zimowy – smak korzenny).

Uwaga: produkt może powodować zaczerwienienie skóry oraz efekt pieczenia i swędzenia, nie jest to wynik reakcji alergicznej jednak naturalnego dotlenienia organizmu. Dostępny także produkt bez efektu „flash” Activize OxyPlus Sensitive.

RESTORATE

Produkt innowacyjny na regeneracje i odkwaszenie organizmu, idealne uzupełnienia mikro- i makro-elementów. Produkt bogaty w magnez – przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i poprawnego działania mięśni. Napój idealny na noc, pozwala wybudzić się pełnym energii. Produkt dostępny w puszce (smak cytrynowy) oraz saszetkach (cytrynowy oraz egzotyczny)

POWERCOCTAIL JUNIOR

Podstawowa suplementacja dla dzieci, zapewnia koncentracje i energie na cały dzień. Witaminki dla dzieci w smacznym pomarańczowym smaku w każdej puszeczce niespodzianka w postaci 3 kolorowych tatuaży.

BASICS

Podstawowa suplementacja dla każdego na cały dzień. Mieszanka 8 kg warzyw i owoców zamknięta w jednej saszetce.

POWERCOCTAIL