Rolf Sorg – Założyciel i CEO PM-International AG
„Za każdym dużym sukcesem kryje się marzenie, które stało się rzeczywistością”

 

To wszystko zaczęło się od jasnej wizji oraz garści marzeń i ogromnej nadziei.

Założenie PM-International blisko 25 lat temu było fundamentem pod materializowanie mojej wizji i spełnienie moich marzeń. Moim szczególnym celem było danie każdemu szansy na stanie się finansowo niezależnym, bez względu na pochodzenie społeczne i zawód, tak jak zrobiłem to ja.

Z pomocą naszych innowacyjnych produktów możesz rozpocząć nową, ekscytującą podróż. Spełnij swoje własne marzenia i ustal nowe cele z PM-International.

Dziś mamy w rękach klucz do lepszej przyszłości. Nieważne, czy myślisz o dodatkowym zarobku czy swoim własnym biznesie, PM-International daje Ci szansę czerpania z jednego z najszybciej rozwijających się rynków 21. wieku. Znajdź drogę na szczyt, zostań częścią rodziny PM-International i dołącz do wyprawy na światowe rynki dystrybucji wysokiej jakości produktów dla zdrowia, fitnessu i urody.

 

WIZJA

 

Firma PM-International dąży do objęcia pozycji lidera na międzynarodowym rynku produktów klasy premium w branży zdrowia, fitnessu i urody – od wewnątrz i z zewnątrz.

„Lider światowego rynku w dystrybucji wysokiej jakości
produktów dla zdrowia, fitnessu i urody”

 

FILOZOFIA

 

Sukces firmy PM-International rozpoczyna się od unikalnej filozofii produktów. Opracowaliśmy innowacyjne suplementy, które w widoczny sposób wpływają na to czego prawie każdy z nas pragnie:

Koncentrujemy się na segmencie towarów premium i stawiamy na innowacyjne produkty, zdecydowanie wyróżniające się na rynku

Nasz system dystrybucji gwarantuje firmie sukces, który usatysfakcjonuje każdego, kto będzie miał w nim swój udział.

„Nic nie jest tak silne, jak idea, której czas nadszedł”
~ Victor Hugo